Kadra pedagogiczna i administracyjno-obsługowa

KADRA PEDAGOGICZNA

1.  mgr Iwona Kosiorek- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji początkowej; Studium Nauczycielskie – kierunek nauczanie początkowe; Studia Podyplomowe w zakresie pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą

2.  mgr Małgorzata Bolimowska- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji ustawicznej; Studia Podyplomowe w zakresie Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logoterapią; Studia Podyplomowe w zakresie diagnoza i terapia pedagogiczna

3.  mgr Małgorzata Panek- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie edukacji początkowej; Studium Nauczycielskie – kierunek wychowanie przedszkolne

4.  mgr Beata Dyngus- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji początkowej; Studium Nauczycielskie – kierunek wychowanie przedsz

5.  Grażyna Więckowska- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe zawodowe na kierunku Pedagogika specjalna w zakresie wychowania przedszkolnego w systemie integracyjnym; Studium wychowania przedszkolnego

6.  mgr Anna Popiel- nauczyciel dyplomowany. Kwalifikacje: Studia wyższe licencjackie na kierunku Pedagogika w zakresie pedagogika Resocjalizacyjna; Studia wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności resocjalizacja społecznie nieprzystosowanych; Studia Podyplomowe w zakresie Edukacja wczesnoszkolna ( Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe ); Studia Podyplomowe w zakresie diagnoza i terapia pedagogiczna.

7. mgr Anna Bartosiewicz- nauczyciel początkujący. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika w specjalności pedagogika wieku dziecięcego; Studia wyższe licencjackie na kierunku pedagogika w specjalności Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

8. mgr Beata Walaknauczyciel początkujący. Kwalifikacje: Studia wyższe licencjackie na kierunku pedagogika w specjalności Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej; Studia wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej; Studia Podyplomowe w zakresie Edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna

9mgr Anna Pęśko- nauczyciel początkujący. Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku; Pedagogika w specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Studia Podyplomowe w zakresie Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością.

10. mgr Marta Lesiak- nauczyciel początkujący. Kwalifikacje: Wyższe licencjackie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Wyższe magisterskie na kierunku Zarządzanie i Marketing .Studia podyplomowe w zakresie Edukacja wczesnoszkolna(wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe).Studia Podyplomowe w zakresie Przygotowanie pedagogiczne.

11. mgr Sylwia Smolczewska- nauczyciel początkujący. Kwalifikacje: Wyższe licencjackie na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna. Wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika korekcyjna.

12. mgr Magdalena Zdunik - nauczyciel początkujący. Wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

13. mgr Anna Duranowska -  nauczyciel dyplomowany. Wyższe magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie edukacji początkowej.  Studia podyplomowe w zakresie Terapia pedagogiczna z elementem logopedii. Studium Nauczycielskie  - kierunek wychowanie przedszkolne.

LOGOPEDA

mgr Marta Skowrońska-Wójcik - Nauczyciel mianowany. Studia wyższe magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie polityki społecznej. Studia Podyplomowe w zakresie logopedii.

PEDAGOG SPECJALNY

Marta Jagielska -  nauczyciel początkujący. Pedagogika specjalna w specjalności terapia ruchowa z gimnastyką kompensacyjno - korekcyjną. Studia Podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. Edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna z językiem angielskim.

RELIGIA

mgr Anna Bury - Kwalifikacje: Studia wyższe magisterskie na kierunku teologia. Kolegium teologiczne o specjalności katechetycznej.

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO - OBSŁUGOWI

Intendent: