OGRÓDEK DYDAKTYCZNY finansowany przez WFOŚIGW

W dniu 5  listopadana terenie naszego przedszkola, nr 3 w Łowiczu, odbyło się uroczyste otwarcie ogródka dydaktycznego "Tajemniczy zakątek Pszczółki Mai". Ogródek powstał dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Całkowity koszt zadania (całość: 54605,00, w tym dotacja: 32300,00 zł).

W ramach zadania z dziedziny edukacja ekologiczna pn. " Utworzenie ogródków dydaktycznych przy przedszkolach" zaprojektowano ogródek, wykonano prace ogrodnicze oraz utworzono trzy stanowiska dydaktyczne. Dzięki nim dzieci, nie tylko w sposób teoretyczny ale również w praktyce,będą mogły zdobywać wiedzę oraz uwrażliwiać się i  otwierać na piękno przyrody.

Więcej informacji o naszym ogródku w zakładce: Wydarzenia / Otwarcie ogródka dydaktycznego.  Informacje n/t ekologii na stronie www.zainwestujwekologie.pl