WiosennyTurniej Szachowy

We wtorek 26 marca w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbył się II WiosennyTurniej Szachowy w ramach IV edycji Projektu #Łódzkie Gra w Szachy. Nasze przedszkole reprezentowały sześcioletnie dzieci z grupy V i VI: Anielka, Nikodem i Adam. Głównym celem Turnieju była popularyzacja gry w szachy oraz integracja środowisk przedszkolnych i szkolnych z regionu województwa łódzkiego, w których prowadzone są szachowe koła zainteresowań. Dzieci dzielnie podjęły wyzwanie i odważnie stawiły czoło presji czasu, umiejętności logicznego myślenia oraz różnych trików szachowych. Walka i emocje towarzyszyły im do ostatnich sekund turnieju.
Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i medale.
Gratulujemy młodym szachistom tak pięknego występu, a Rodzicom dziękujemy za towarzyszenie dzieciom w tym ważnym dniu.